wtorek, 24 maja 2011

Pożegnanie z Szufladą

To moja ostatnia praca dla Szuflady. Oczywiście będę tam zaglądać i bawić się razem z nowymi Projektantkami, ale czas goni i pojawiają się nowe zadania, które trzeba realizować. Dziękuję serdecznie wszystkim szufladowym Projektantkom a w szczególnosci TuKarze za ciepłe s łowa i wsparcie. Peninni za danie mi możliwości uczestniczenia w fantastycznej szufladowej przygodzie.
Zapraszam Was do zabawy tym razem przygotowanym przez Tukarę

GUZIKOWO :))

Skrzacie buciki ozdobione kryształowymi guzikami:)) na bal przebierańców.
  
 

6 komentarzy:

 1. Kochana buty są niesamowite :) Szkoda, że odeszłaś od nas z Szuflady. Wiadomo życie bieegnie, nasze możliwości się zmieniają, mamy nowe zadania :)

  Ściskam serdecznie
  Aga

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe buciki...bardzo szkoda,że odeszłaś... :( tak smutno na serduchu...
  Dziękuję,że z nami byłaś...będę Cię odwiedzać.Zawsze możesz pisać. Może jakiś projekt jako Gościnna Projektantak:)Muszę pomyśleć o tym. Całuski i buziaki posyłam!

  OdpowiedzUsuń
 3. sliczne buciki!!! bardzo pomyslowe!!! Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Buty są prawdziwie bajkowe:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda kochanie, że odchodzisz z Szuflady, ale rozumiem, że na tym blogu odwiedzać i podziwiać Twoje prace będzie można nadal :) Więc w zasadzie Cię nie żegnamy :)))) Powodzenia w nowych wyzwaniach!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za ciepłe słowa, nie żegnam się z blogowaniem, wręcz przeciwnie:) Nowe wyzwania, nowe zadania.Będzie mi miło gościć Was na moim blogu. Serdeczności.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za każde pozostawione tu Słowo